Home arrow Nieuws arrow Belangenbehartiging arrow Presentaties congres IndustriŽle Brandbestrijding
Nieuwsbericht
Bent u een commerciële partij die voordelen of kortingen wil bieden aan onze achterban, neem dan contact met ons op via Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
 
Presentaties congres IndustriŽle Brandbestrijding PDF Afdrukken E-mail

Op 29 januari organiseerde het IFV, onder voorzitterschap van ons bestuurslid Jos Keulen (Director Park Services, Sitech), het congres Industriële Brandbestrijding. Ondanks de extreem slechte weersomstandigheden was de bijeenkomst goed bezocht, ook vanuit onze achterban. De relevante en interessante lezingen kunt u teruglezen op http://www.infopuntveiligheid.nl

 
< Vorige   Volgende >